background

Par mums

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „LEX INTERPRETIS” dibināta 2006.gadā. Uzņēmuma galvenā prioritāte ir klientam nepieciešamās juridiskās palīdzības nodrošināšana.

Uzņēmuma speciālisti piedāvā juridiskos pakalpojumus dažādās civiltiesību jomās, kā arī administratīvajās tiesībās. SIA „LEX INTERPRETIS” sniedz juridiskās konsultācijas, pārstāv savus klientus darījumos, tiesās, šķīrējtiesās un attiecībās ar valsts un pašvaldības institūcijām. SIA „LEX INTERPRETIS” īpaši specializējusies dzīvokļu tiesību jautājumos, tostarp nomas un īres tiesībās, kā arī ar parādu piedziņu saistītos jautājumos.

Mūsu mērķis ir saprast klienta vajadzības, piedāvāt klienta interesēm visatbilstošāko risinājumu un nodrošināt kvalitatīvu, ekonomiski izdevīgu un savlaicīgu juridisko palīdzību klienta definēto mērķu sasniegšanai.

Sasniegt mūsu un klienta mērķus mums palīdz profesionalitāte, precizitāte, pieredze un atbildība. Mūsu darbu raksturo lojalitāte klientam un normatīvo aktu noteiktā tiesiskā ietvara detalizēta pārzināšana.

SIA „LEX INTERPRETIS” darbinieki

 

Agris Raciborskis

E-pasts: info@lexinterpretis.lv
Pers. kods: 260373-13103
Tālrunis: +371 29 229 980